Makaleler » Uykusuzluk » Planto 3 mg Melatonin Emme Tableti'ni Nereden Satın Alabilirim?

Planto 3 mg Melatonin Emme Tableti'ni Nereden Satın Alabilirim?

Melatonin vücudun “Biyolojik Saati”ni düzenlemek amacı ile vücudun kendisinin ürettiği ve gece-gündüz döngüsüne uyumlu olarak sentezlenen uyku hormonudur.

Uyku-uyanıklık döngüsüne bağlı olarak vücudun da bir Sirkadiyen Ritmi” vardır. Günümüzde çeşitli sebepler ile biyolojik saatimiz şaşırmakta ve buna bağlı olarak sirkadiyen ritmimizde bozulmaktadır. Bozulan uyku-uyanıklık döngüsünün tekrar normal düzenine dönmesinde melatonin içeren takviye edici gıdaların destek amaçlı kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Planto 3 mg Melatonin Emme Tablet’i adlı takviye edici gıda ürünümüz emme tableti formunda olup ağızdan emilim ile hızlıca kana karışmakta ve uykuya geçişinize destek olmaktadır.

Planto 3 mg Melatonin Emme Tablet’ine www.plantohealthouse.com online satış sitemizden sipariş vererek hızlıca ulaşabilirsiniz. Saat 13.00’a kadar vermis olduğunuz siparişler aynı gün adresinize kargolanmaktadır.

Planto 3 mg Melatonin Emme Tablet’i ürünümüz uyku bozuklukları için psikiyatri, nöroloji veya farklı uzmanlık dallarındaki hekimler tarafından da reçete edilmektedir. Reçeteniz ile herhangi bir eczaneye gittiğinizde eczaneler üzerinden de ürünümüze ulaşabilirsiniz. Ürünümüz eczanelerde kullanılan ilaç bilgi sistemi RX Media’da da yer almaktadır. Eczaneler zorunlu olmayan ilaçları eczane rafında bulundurmak zorunda değildir, bu sebeple her eczanede ürünümüze ulaşamayabilirsiniz. Ancak reçeteniz ile bir eczaneye gittiğinizde eczacı RX Media üzerinden ürün bilgisine ulaşarak ürünü bize sipariş edip, ürün eline ulaştığında size teslim edebilir.

Takviye edici gıdalar resmi otoritelerin değerlendirmesinden sonra insanların kendi kişisel durumları ve beslenme yetersizliklerine göre eksiklik duydukları maddeleri tamamlamaları için satışına izin verilen ürünlerdir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Takviye edici gıdaların kullanımının herhangi bir yan etki yaratması beklenmez, ancak kronik rahatsızlıklarınız varsa takviye edici gıdalarıda kullanmadan önce mutlaka hekiminize danışmanızı tavsiye ediyoruz.

Fast food beslenme, uzun çalışma saatleri ve benzeri sebeplerden takviye edici gıdaların kullanımı artmakta olup, bu tarz ürünlerin online pazar yerlerinden de satışı oldukça artmıştır. Planto 3 mg Melatonin Emme Tablet’i de www.hepsiburada.com, www.trendyol.com, www.ciceksepeti.com pazaryerlerinde satışa sunulmuştur. Bu pazaryerlerindeki tüm satış mağazalarının ismi “Planto Sağlık Evi” olup şirketimize aittir. Pazar yerlerinden gelen tüm siparişler şirketimiz tarafından alınmakta ve kendi depomuzdan çıkışı yapılmaktadır.

Hem www.plantohealthouse.com online satış sitemiz hem de eczane ve online pazar yerlerinden gelen tüm siparişler şirketimize ait depodan kargo firmalarına teslim edilmekte olup tüm satış kanallarımız üzerinden güvenle Planto 3 mg Melatonin Emme Tablet’i sipariş edebilirsiniz.

Planto 3 mg Melatonin Emme Tableti ile iyi uykular dileriz...

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı