Şirketimiz

PlantoHealthHouse kadınların bütüncül sağlık hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları, sağlıklı yaşam yolculuklarına dahil edebilecekleri ürünleri bulabilecekleri bir alan yaratma tutkusundan doğdu. İlaç endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan kurucumuz, kadınların bütüncül sağlık ve iyilik ihtiyaçları için tek bir adres oluşturma hayali kurdu. Kurucumuz Kim. Müh. Semra Aktaş Şimşek Ar-Ge gücümüzün kaynağı CT Pharma Research Grup şirketlerinin Mesul Müdürü olup, aynı zamanda PlantoHealth şirketininde Genel Müdürüdür. PlantoHealthHouse PlantoHealth şirketinin resmi satış sitesidir. Amazon Türkiye, Trendyol, Hepsi Burada ve Çiçek Sepeti online satış platformlarında da Planto Sağlık Evi olarak ürünlerimizin satışını yapmaktayız.

 

Gerçek sağlığın fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığın bir kombinasyonundan geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam tarzını ve esenliği teşvik eden cilt bakımı, gıda takviyeleri ve kitapları içeren bir dizi ürün sunuyoruz. Amacımız, müşterilerimizin sağlık yolculuklarını destekleyecek özenle seçilmiş etkili ürünlerin yanı sıra zengin bilgi ve kaynaklar sağlayarak kişiselleştirilmiş bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunmaktır.

 

Kendiniz için sağlıklı bir ev planlayarak refahınızı besleyen, büyümenizi destekleyen ve değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir alan yaratabilirsiniz. Ürünlerimiz ve kaynaklarımız, genel yaşam kalitenizi artıran, kadınların doğayla uyum içinde en iyi yaşamlarını yaşamalarını sağlayan bir ortam geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı