Değerlerimiz

Planto Health House'da değer verdiklerimiz;

 

Bütüncül Yaklaşım ve Sağlık: Kadın, anne ve bebek sağlığına bütüncül bir yaklaşımla yaklaşıyor ve onların fiziksel, zihinsel ve duygusal iyilik hallerini iyileştirmeye çalışıyoruz. Gerçek zindeliğin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığın bir kombinasyonundan geldiğine inanıyoruz ve kendimizi genel refahı destekleyen ürünler ve kaynaklar sağlamaya adadık.

 

Besleyici: Kadınların bedenlerini, zihinlerini ve duygularını anlayıp gelişebilecekleri besleyici bir ortam yaratmaya kararlıyız.

 

Eğitim ve Güçlendirme: Kadınları, anneleri ve aileleri sağlıkları ve zindelikleri hakkında bilinçli kararlar vermeleri için bilgi ve kaynaklarla güçlendirmeye inanıyoruz. Bilginin güç olduğuna inanıyoruz ve bireylerin sağlıkları hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olacak kaynaklar sağlamayı hedefliyoruz.

 

Kapsayıcı: Çeşitliliği kutluyor ve hayatın her kesiminden kadınları kucaklayan kapsayıcı bir topluluk yaratmayı hedefliyoruz.

 

Kalite: Kalite bizim için önceliklidir, size kendi evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, en yüksek güvenlik, etkililik ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılayan ürünler sunuyoruz.

 

Bu değerlere sadık kalarak misyonumuzu ve vizyonumuzu yerine getirebilir, kadınlara besleyici bir ortam ve yüksek kaliteli sağlık ürünleri sağlamaya devam edebiliriz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı