Makaleler » Bebek Planı » Planto Baby Felsefemiz

Planto Baby Felsefemiz

Planto Baby kozmesötik ürünleri bebek cildinin ihtiyaçlarına özel olarak TÜBİTAK Marmara Teknokent’te faaliyet gösteren CT Farma Ar-Ge laboratuvarında "Custom Tailored- Özel Çözümler" konsepti ile ilaç geliştirme bakış açısı ile formüle edilmiştir.

CT Farma 2012 yılında Tübitak Martek   Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ilaç araştırma ve geliştirmesi yapmak üzere Ar-Ge   laboratuvarı kurarak faaliyete başlamıştır.   Halen Ar-Ge laboratuvarında ilaç, takviye edici gıda ve kozmesötik geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

CT Farma 2017 yılında   hekimlerin tedavi ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği “Custom Tailored” özel ürünlerini ruhsatlandırmak, satış ve pazarlama   faaliyetlerini yürütmek için TFLL Pharma Türkiye ve TFLL Pharma Belçika firmalarını kurmuştur.

2018 yılında PLANTO BABY markalı kozmesötik ürünler TFLL Pharma tarafından piyasaya sunulmuştur.

2018 yılında CUSTOM SUPPLEMENTS  markalı takviye edici gıdalar  TFLL Pharma tarafından piyasaya   sunulmuştur.

CT Farma 2022 yılında merkezine kadını alarak, anne olmayı tercih eden kadın ve çocuğunuda kapsayacak şekilde, kadının bütünsel sağlığına yönelik geliştirilmiş olduğu “Custom Tailored” özel ürünlerin  satış ve pazarlamasını yapmak üzere PLANTO Sağlık firmasını kurmuştur. Planto Baby markasının satış ve pazarlaması artık Planto Sağlık tarafından yapılmaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı